Vinoteka u Baretku
© Robko 2020

Ovocné víno

Arónia - zázrak prírody arónia Je dopestovaná v biologicky čistom prostredí ako plodina v podhorskej oblasti. Nie je potrebné ju chemicky ošetrovať, pretože je prirodzene rezistentná voči chorobám i škodcom. Má jedlé čierne plody s veľkým množstvom fyziologicky cenných látok, obsahuje bioflavoidy vrátane vitamínov P, PP, B2, B9, karotény, pektínové látky, triesloviny. Má značný obsah železa, mikroelementov ako je bór, fluór, mangán, meď, kobalt, molybdén. Obsahuje až 400 mg jódu na 100 g plodov. 
Cuvée čierny Pereg arónia, čierne ríbezle Čierny Pereg je vzácne víno vyrobené kupážou vína z liečivých plodov Arónie čiernoplodej a vína z čiernych ríbezlí, ocenené zlatou medailou - Šampiónom výstavy Devínsky strapec 2008. 
Víno z čiernych ríbezlí čierne ríbezle Víno vyrobené výlučne z čiernych kultivarov ríbezlí. S intenzívnou ríbezľovo - podmanivou vôňou, rubínovo-červenou farbou, príjemnými kyselinkami, ktoré sú dovážené zbytkovým cukrom, vytvára harmóniu zmyselných chutí.
Rubinus čierne ríbezle Rubinus - rosé z čiernych ríbezlí má tmavšiu ružovú farbu s príjemnou a výraznou ríbezľovou vôňou po tomto čiernom bobuľovom ovocí. V chuti je  extraktívne, výrazne ovocné, pritom svieže a ľahké.  Nižší zbytkový cukor jemne dohladzuje hravé kyselinky.
Čierna ríbezľa a med 2015 červené polosladké Excelentné víno značky Velvet & Wild Vás očarí nádhernou ovocno-medovou vôňou a plnou sladkastou chuťou. Vyvážená chuť čiernych ríbezlí a medu zanechá nezabudnuteľný zmyslový zážitok.
Čierna ríbezľa a višňa 2015 červene polosladké Na začiatku tejto jedinečnej kombinácie čiernej ríbezle a višne bola odvážna myšlienka, potom veľa veľa práce a nakoniec niečo úžasného. Toto víno má podmanivú vôňu oboch druhov ovocia, chutí lahodne, pritom šťavnato a nasládlo.
Čierna ríbezľa 2015 červene polosladké Výnimočné víno, ktoré bolo vyrobené tradičnou metódou, výlučne z čerstvých a zrelých bobuľiek čiernej ríbezle. Podmanivá prírodná aróma čiernych ríbezlí, lahodná a jemne intenzívna chuť Vás očarí každým dúškom.
Cassis exclusive barrique ríbezlové červené polosladké CASSIS EXCLUSIVE Chateau Topoľčianky víno z čiernych ríbezlí
Griote višnové rubínová sladké Jemne perlivé ovocné víno vyrobené z divých višní. Odporúčame podávať k dezertom a používať na prípravu miešaných nápojov. Teplota podávania 6 - 10 C.
Classis ríbezlové rubínová sladké Jemne perlivé ovocné víno vyrobené z čiernych ríbezlí. Ideálny na prípravu miešaných nápojov. Delikátne perlenie zvýrazní jeho osviežujúcu chuť, v ktorej citiť prezreté čierne ríbezle.
Tradičné ríbezľové víno ríbezľové červené polosladké Tradičné ríbezľové ovocné víno z čiernych ríbezlí - Originálna receptúra inšpirovaná slovenskou tradíciou ponúka sviežu vôňu ríbezľových bobúľ a bohatú zmyseľne sladkú chuť
Čierna hviezda  barrique 2009 granátová Archívne, ovocné víno tmavej granátovej farby, odležané v sudoch z dreva zo stredného Francúzska. Má ovocnú vôňu, v pozadí s jemnými tónmi vanilky a škorice ,vôňu prezretých čiernych ríbezlí s vyšším obsahom zbytkového cukru vytvára kompozíciu nezabudnuteľných zážitkov. Pripomína vyzreté portské víno.
Čierny Medveď 2013 polosladké červené Čierny medveď ročník 2013 je ovocné víno z čiernych ríbezlí, ktoré vás očarí sviežou vôňou čerstvých ríbezľových bobuliek s jemne sladkastou chuťou. Odporúčame podávať k ľahkým dezertom a rôznym druhom tvrdého syra.
Čierny Medveď 2013 polosladké červené Čierny medveď ročník 2013 je ovocné víno z čiernych ríbezlí, ktoré vás očarí sviežou vôňou čerstvých ríbezľových bobuliek s jemne sladkastou chuťou. Odporúčame podávať k ľahkým dezertom a rôznym druhom tvrdého syra.
Čierny Medveď 2015 polosladké fialové Víno – najchutnejší liek. O ríbezľovom vínku to platí dvojnásobne. Čierny medveď ročník 2015 je ovocné víno, má sviežu ovocnú vôňu a jemnú zamatovú chuť. Ako bonus liečivé a preventívne účinky v podobe antioxidantov, vitamín C a železa.
0,75L 7,59€ 0,5L 11,29€ 0,75L 8,59€ 0,75L 7,59€ 0,75L 7,99€ 0,75L 7,99€ 0,75L 7,99€ 0,5L 6,79€ 0,75L 5,59€ 0,75L 4,59€ 1L 3,49€ 0,75L 9,99€ 0,75L 4,89€ 0,5L 3 € 0,75L 3,89€