Vinoteka u Baretku
© Robko 2020
Sekt Palffy extra suché ružové extra suché Vytvorený tradičnou metódou kvasením vo fľaši v podmanivej ružovej farbe s nádychom purpurovej noblesy. Získa si vás ovocno-orieškovým buketom, ktorý prechádza aj do príjemnej plnej chuti podporenej bohatým, ale zároveň jemným perlením.
Sekt Palffy extra suché biele extra suché Tradičnou francúzskou metódou druhotného kvasenia vo fľaši vzniká sekt s nádychom ušľachtilosti a harmónie. Akostné odrody Chardonnay a Pinot Blanc dali sektu čistý ovocno hroznový charakter, zatiaľ čo jemné perlenie a vyšší zvyškový cukor vytvárajú nápoj súčasne jemný a vzrušujúci.
Pálffy Frizzante Doux biele sladke Plné, svieže a ovocné víno s jemným dotykom bubliniek a komplexnou vôňou tvorenou citrusovými plodmi, ktoré plynule prechádzajú do harmonickej, sladkej ovocnej chute.
Pálffy Frizzante Brut biele brut Ľahké, svieže a ovocné víno s jemným dotykom bubliniek a komplexnou vôňou tvorenou citrusovými plodmi, ktoré plynule prechádzajú do harmonickej ovocnej chute.
Pálffy Frizzante Extra dry biele extra suché Ľahké, svieže a ovocné víno s jemným dotykom bubliniek a komplexnou vôňou tvorenou citrusovými plodmi, ktoré plynule prechádzajú do harmonickej ovocnej chute.
Pálffy Frizzante dry červene suché Červené Pálffy Frizzante je typické kombináciou vôní čierneho bobuľového ovocia a višní, prechádzajúcej do príjemnej ovocnej chute.
Pálffy Frizzante extra dry rosé ružové extra suché Pálffy Frizzante rosé rozpoznateľné vo vôni po malinách a lesných jahodách prechádzajúcich do harmonickej nasladlej ovocnej chute.
Sekt 1933 Blanc de Noris brut Osobitý charakter odrody Rulandské modré v prevedení blanc de noirs je podporený zrením po dobu 9 mesiacov. A prídavkom lupienkova 23 karátového zlata, výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál. Herbálny buket doplňuje svieža ovocná chuť s jemnou iskrou a výraznou perzistenciou.
Sekt 1933 Elegant Cuvée dry Osobitý charakter odrôd  spojených v pomere 80% Chardonnay a 20% Rulandské modré v prevedení blanc de noir sa spája po dobu 9 mesiacov. Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál, medovo-ctirusový buket doplňuje nasladlá chuť s maslovo-biskvitovým záverom.
Sekt 1933 Grand Rosé dry Osobitý charakter odrody Rulandské modré je podporený zrením po dobu 9 mesiacov. Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál. Jahodovo- černicový buket doplňuje svieža ovocná chuť s krémovým záverom.
Sekt 1933 Prestige Cuvée brut Osobitý charakter odrôd  spojených v pomere 80% Chardonnay a 20% Rulandské modré v prevedení blanc de noir sa spája po dobu 9 mesiacov. Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál, Herbálny buket doplňuje svieža ovocná chuť s jemnou iskrou a výraznou perzistenciou.
Sekt 1933 Blanc de Blanc extra dry Osobitý charakter odrody Rizling Rýnsky v prevedení blanc de blancs je podporený zrením po dobu 9 mesiacov. Výsledný mok ponúka ojedinelý zážitok v podobe kalicha jemných perál, krémový buket doplňuje svieža ovocná chuť s dotykom hrozna a maslového biskvitu.
Sekt Prezident blanc demi sec Sekt vyrobený primárnou fermentáciou. Zelenkavá farba so zlatou iskrou. Vôňa zrelého hrozna, nasladlá chuť s dotykom muškátu.
Sekt Prezident rosé doux Sekt vyrobený primárnou fermentáciou. Malinovo ružová farba, buket ovláda výrazná vôňa jahod. V chuti sa snúbi sťavnatosť červeného pomaranča a sladkosť jahod.
Sekt Radošina Blanc de Noir 2015 suché Sekt vyrobený klasickou metódou druhotného kvasenia vo fľaši a následným vyzrievaním 10 mesiacov. Základné víno  odrody Pinotr noir sa spracovalo šetrným lisovaním celých strapcov hrozna pri nízkom tlaku. Kvasinkovo-biskvitový buket sa prelína s ovocnou citrusovou sviežosťou. Pre Pivnica Radošina s.r.o. vyrába a plní SEKTKELLEREI Gebrűder Szigeti GmbH, Rakúska republika.
0,75L 8,49€ 0,75L 8,49€ 0,75L 3,99€ 0,75L 3,99€ 0,75L 3,99€ 0,75L 3,99€ 0,75L 3,99€ 0,75L 24,99€ 0,75L 9,89€ 0,75L 9,89€ 0,75L 9,89€ 0,75L 9,89€ 0,75L 6,39€ 0,75L 6,39€ 0,75L 18,49€

Sekty